Vind een opslagruimte
18 vestigingen in België

Lock'O Self Storage

LOCK’O ALLEUR
Avenue du Progrès, 21
4432 Alleur
Opslagruimtes Self-storage Alleur

gratis : 0800 16 590
alleur@locko.be

Pas de centre d'affaires

Lock'O Self Storage

LOCK’O ATHUS
avenue de l’Europe, 51
6791 Athus
Opslagruimte Athus

+32(0)474 028 597
aubange@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O AUBANGE
avenue Champion, 17
6790 Aubange
Opslagruimte Aubange

+32(0)474 028 597
aubange@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O AWANS
rue J.-L. Defrene, 107
4340 Awans
Opslagruimte Awans

gratis : 0800 16 590
liege@locko.be

Huren van Kantoren Business Center

Lock'O Self Storage

LOCK’O FLEURUS
avenue de Lambusart, 25
6220 Fleurus
Self-storage Fleurus

gratis : 0800 16 590
gosselies@locko.be

Huren van Kantoren Business Center

Lock'O Self Storage

LOCK’O FRAMERIES
rue Achille Degrâce, 1
7080 Frameries
Self-storage Frameries

gratis : 0800 16 590
gosselies@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O GEMBLOUX PRAULES
rue des Praules, 2
5030 Gembloux
Self-storage Gembloux Praules

gratis : 0800 16 590
gembloux@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O GEMBLOUX TIRLEMONT
chaussée de Tirlemont, 75
5030 Gembloux
Self-storage Gembloux Tirlemont

gratis : 0800 16 590
gembloux@locko.be

Huren van Kantoren Business Center

Lock'O Self Storage

LOCK’O GOSSELIES
rue de Namur, 95
6041 Gosselies
Self-storage Gosselies

gratis : 0800 16 590
gosselies@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O LUIK HAUTS-SARTS
Quatrième Avenue, 46
4040 Herstal
Self-storage Liège

gratis : 0800 16 590
liege@locko.be

Huren van Kantoren Business Center

Lock'O Self Storage

LOCK’O MESSANCY
rue de l’Institut, 36-38
6780 Messancy
Self-storage Messancy

+32(0)474 028 597
aubange@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O NAMUR ARQUET
rue d’Arquet, 78
5000 Namur
Self-storage Namur

gratis : 0800 16 590
wierde@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O NAMUR SAINT-SERVAIS
rue de Gembloux, 500
5002 Saint-Servais
Self-storage Saint-Servais

gratis : 0800 16 590
namur@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O RHISNES
rue de Gembloux, 673
5080 Rhisnes
Self-storage Rhisnes

gratis : 0800 16 590
gembloux@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O ROUX
rue de Gosselies, 60
6044 Roux
Garde-Meubles Entrepôts Roux

gratis : 0800 16 590
roux@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O WAREMME
rue du Parc Industriel, 5
4300 Waremme
Self-storage Waremme

gratis : 0800 16 590
liege@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O WIERDE
chaussée de Marche, 829
5100 Wierde
Self-storage Wierde

gratis : 0800 16 590
wierde@locko.be

blank

Lock'O Self Storage

LOCK’O ZAVENTEM
Lozenberg, 15
5100 Wierde
Self-storage Zaventem

gratis : 0800 16 590
zaventem@locko.be

blank